Wykwalifikowany wirtualny asystent w zasięgu ręki!
Nie myśl o tym teraz, ile osób właśnie dowiaduje się czegoś, co uczyni pracę dużo bardziej wydajną i zdejmie z barków najbardziej żmudne czynności. Pamiętaj, że liczy się to – przez kogo, kiedy i na jaką skalę ta wiedza zostanie wykorzystana i wdrożona!
Sztuczna Inteligencja to termin, który w ostatnich miesiącach rozgrzewa do czerwoności łącza internetowe. Nowa usługa ChatGPT wdarła się szturmem w nasze życie – począwszy od nagłówków w mediach, poprzez łatwą dostępność w rozmaitych czynnościach a skończywszy na skomplikowanych operacjach, analizach i prognozach. Nastąpił ogromny przełom w wielu branżach, w których można niemalże bezkosztowo wspomagać się Sztuczną Inteligencją, która już teraz (mimo ciągle trwającego procesu uczenia się) działa na naprawdę wysokim poziomie.
W tej prezentacji wzięliśmy pod lupę największą bolączkę naszych klientów – regularne publikowanie tekstów poradnikowych na stronach www aptek i w aptekach internetowych. Jest to tak zwany content marketing, duża liczba i regularny przyrost fachowych, tematycznych treści jest podstawą w pozyskiwaniu odwiedzin na stronach.
W jaki sposób ChatGPT może wspomóc działalność apteki?
W tej wiadomości skupimy się na przykładach poprawiania widoczności apteki w Internecie – na Wizytówce Google, na informacyjnej stronie www apteki oraz w Aptece Internetowej. Zobaczysz, jak w prosty sposób pozyskać plan publikacji, pojedynczy artykuł oraz przeredagowany opis produktu.
Przykład 1 – wymyślanie tematów publikacji
W panelu ChatGPT zadaliśmy następujące pytanie:
Wygeneruj tytuły 20 artykułów o tematyce zdrowotnej. Niech dotyczą dolegliwości przytrafiających się w sezonie letnim, najlepiej w podróżach. Niech tytuły będą w tonie clickbait. Odpowiedzi udziel w formie tabel.
Jak wyglądała odpowiedź? Zobacz poniżej!
Może to być inspirujące, prawda? Ale chodźmy dalej.
Przykład 2 – ChatGPT pisze artykuł na wizytówkę Google, na stronę www lub do poradnika w Aptece Internetowej.
Zapytanie:
Napisz artykuł na temat “Wakacyjne problemy z trawieniem? Sprawdź, co robić, by uniknąć kłopotów z jelitami!”. Rozwiń kwestię różnicy w wodzie (jakie?), w sposobie przygotowywania pokarmów (na przykładzie Tajlandii). Wciel się w rolę naukowca. Podaj bibliografię.
Oto odpowiedź:
Tekst napisany, oczywiście należy go przejrzeć, poprawić nieco, ale można go śmiało publikować.
Przykład 3 – przeredagowanie opisu produktu.
Przeredaguj i rozbuduj poniższy opis produktu, aby w jego treści zawarte były frazy: Krem z filtrem 50, krem SPF 50, Krem z filtrem do twarzy.
PHARMACERIS F SUN-CORRECTION Fluid ochronno-korygujący SPF 50+ idealnie maskuje każdą niedoskonałość skóry, dzięki czemu gwarantuje jednolity koloryt skóry. Specjalistyczny kosmetyk gwarantuje najwyższą ochronę skóry twarzy przed niekorzystnym wpływem promieniowania UV, które może powodować i intensyfikować przebarwienia. Zmikronizowane pigmenty świetnie maskują defekty skórne, dzięki czemu nadają skórze wyrównaną strukturę oraz zdrowy koloryt. Fluid posiada innowacyjną formułę Leukine Barrier, która wykazuje właściwości immunostymulujce i zapewnia skórze efekt ukojenia oraz złagodzenia podrażnień. Dodatek wyciągu z lnu wpływa korzystnie na zaburzoną równowagę fizjologiczną skóry, a także wzmacnia jej warstwę lipidową i przyspiesza regenerację. Fluid Sun-Correction charakteryzuje się kremową konsystencją, która nie powoduje obciążenia skóry i zatykania porów, dając efekt długotrwałego bo aż 10-godzinnego krycia bez efektu maski.
Oto efekt:
Tekst został przeredagowany w niecałe 40 sekund… Jest unikalny, w miarę rozbudowany, nada się do wklejenia na stronę czy do sklepu.
Powyższe przykłady to podstawowe możliwości ChatGPT. Odpowiednio formułowane zadania, ujęte w nich szczegóły, sposób pisania, ton, forma za każdym razem dadzą inny efekt, co wyczerpuje jedną z podstawowych zasad pozycjonwania – unikalność tekstów na skalę Internetu. Ponad to powyższe filmy nagrywane były w darmowej wersji ChatGPT – rozbudowa do wersji Premium (aktualnie 20$ miesięcznie) daje dostęp do większej szybkości generowania odpowiedzi, dostęp do nowocześniejszych modeli językowych, dużo bardziej wyrafinowanego i “mądrego” algorytmu, który wykracza dużo dalej niż tylko pisanie tekstów (np generowanie grafik, analiz danych z bazy, robienie prezentacji, wykresów z danych w Excelu i wiele innych).
Jakie jeszcze prace może wykonywać ChatGPT w aptece? Możesz go zapytać o sugestię diagnozy na podstawie podanych przez pacjenta objawów. Możesz poprosić go o propozycję terapii. Możesz przyśpieszyć wdrażanie nowego pracownika, wymyślenie kampanii promocyjnej czy planu rozwoju przedsiębiorstwa. Jego wiedza to miliardy kart rozmaitych książek i bardzo zaawansowane algorytmy językowe – synergia tych czynników daje wartościowego partnera do współpracy.
WAŻNE: Przygotowujemy dużo bardziej szczegółową prezentację możliwości Sztucznej Inteligencji w e-commerce, która ma zostać zaprezentowana zainteresowanym do końca maja. Jeżeli chcesz być w grupie, która pierwsza otrzyma wiadomość o tych materiałach, dopisz się do oczekujących wypełniając poniższy formularz. Jeżeli już teraz nurtują Cię jakieś zagadnienia dotyczące wykorzystania tej technologii w Twoim biznesie, koniecznie wpisz uwagi w poniższym formularzu – ujmiemy je we wspomnianych materiałach lub poruszymy w kolejnych publikacjach.
Dobra wiadomość – pracujemy nad integracją Sztucznej Inteligencji z naszym silnikiem Apteki Internetowej Apteon.PL. Automatyczne treści, superinteligentne rekomendacje, komunikacja “na sterydach” – tego wszystkiego można spodziewać się już niebawem.
Już teraz możesz korzystać z możliwości Sztucznej Inteligencji z powyższych przykładów za darmo – wejdź na stronę https://chat.openai.com/auth/login i zarejestruj dla siebie konto (Sign up). Narzędzia z powyższych przykładów są dla Ciebie dostępne od zaraz! Pozyskaj i opublikuj u siebie od razu trzy teksty, wyślij je do nas żeby się pochwalić 🙂 Jeżeli potrzebujesz pomocy w początkach obsługi tego narzędzia – skontaktuj się z nami.
A na koniec – zobacz drugie narzędzie, Midjourney, do tworzenia ultrarealistycznych grafik/zdjęć. Przykłady zapierają dech w piersiach tym bardziej, że to tekstem wprowadza się to, co AI ma ująć w obrazie/zdjęciu. Przykłady efektów: https://www.midjourney.com/showcase/recent/.
Jesteśmy do dyspozycji! Możesz zwrócić się do nas w każdej sprawie, telefonicznie pod nr 534732078 lub e-mailowo pod adres: hello@apteon.pl.
Do zobaczenia!